تبلیغات
- اخبار روز ،متون علمی و ادبی،دانلود،آموزش وبلاگ نویسی و .. - سوله های خالی شهرستان در اختیار واحدهای تولیدی صنعتی قرار گرفته است
ما ســــــــــــعی میكنیم بهترین هــــــــــــــــا را در این جـــــــــــا برایتــــــــان تــــــــدار ك ببینیم

-
-
تاریخ : پنجشنبه 1 تیر 1391
نویسنده : araz

فرماندار شهرستان کلیبر گفت: سوله های خالی شهرستان در اختیار واحدهای تولیدی صنعتی قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، عبدالله اصغرپور در دیدار با مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان با بیان این مطلب افزود: در راستانی تحقق نام گذاری سال توسط مقام معظم رهبری به نام سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و اشتغالزایی در شهرستان سوله های خالی شهرستان در اختیار واحدهای تولیدی صنعتی قرار گرفته است.

وی ادامه داد: با در اختیار قرار دادن این سوله ها به واحدها برای 45 نفر در شهرستان کلیبر به صورت مستقیم اشتغالزایی شده است.

اصغرپور اظهار داشت: در دوران دولت نهم و دهم انقلاب بزرگی در حوزه صنعت در شهرستان کلیبر صورت گرفته است. وی به توجه ویژه دولت به صنعت و اشتغال جوانان اشاره کرد و افزود: همگی پروژه های صنعتی شهرستان کلیبر در سایه حمایت های دولت دهم می باشد.

فرماندار شهرستان کلیبر با بیان اینکه باید تفکرات را به اشتغال پایدار متمرکز کنیم افزود: اشتغال محور استقلال کشور است و اگر اشتغال نباشد مشکلات زیادی در جامعه به وجود خواهد آمد.

وی افزود: در ناحیه صنعتی شهرستان حدود 5/4 هکتار زمین به قطعه سازان شرکت ایران خودرو واگذار شده است که این شرکت تا پایان سال 91 به بهره برداری خواهد رسید که در صورت آغاز به کار این شرکت برای 150 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی خواهد شد. اصغرپور از بهره برداری شرکت دیگری که تولید کننده لوله های سوخت خودروریی در شهرستان می باشد خبر داد و گفت: در این شرکت نیز 60 نفر به صورت مستقیم مشغول کار شده اند.

وی ادامه داد: واحد دیگری که تولید کننده قطعات سیمی خودرو می باشد در این شهرستان فعالیت دارد که برای 170 نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.


پایان خبر - روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی
موضوعات مرتبط: خبری ,
برچسب‌ها: شهرستان کلیبر ,
لینک های مرتبط: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی ,
آخرین مطالب