تبلیغات
- اخبار روز ،متون علمی و ادبی،دانلود،آموزش وبلاگ نویسی و .. - آخرین اخبار کلیبر (در خبرگزاری های رسمی کشور)
ما ســــــــــــعی میكنیم بهترین هــــــــــــــــا را در این جـــــــــــا برایتــــــــان تــــــــدار ك ببینیم

-
-
تاریخ : دوشنبه 8 خرداد 1391
نویسنده : araz

سایت فرمانداری کلیبر : به مناسبت سوم خرداد، سالروز آزادی خرمشهر، روز مقاومت، ایثار و پایداری، یاد و خاطره 26 شهید دوران هشت سال دفاع مقدس در شهر كلیبر گرامی داشته شد. سرهنگ پاسدار غفار ملكی، فرمانده سپاه ناحیه كلیبر با اشاره به رشادتمندیهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گفت: جامعه فعلی ایجاب می كند كه روحیه ایثارگری و شهادت طلبی شهدا به نسل امروزی منتقل شود.

جوان آنلاین : مدیرکل امور روستایی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به آخرین مصوبه دولت مبنی بر تبدیل به شهر شدن همه روستاهایی که جمعیت آنها بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر است ، از تبدیل ۳۶ روستای این استان به شهر تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری کشاورزی ایران (ایانا) ، عبداله اصغر پور در جلسه خرید گندم در این شهرستان گفت: با وجود اینكه شهرستان كلیبر از سالیان قبل دارای سیلوی 8 هزار تنی بود متأسفانه سالیان سال بلا استفاده رها شده بود كه امسال توسط بخش خصوصی خریداری شده است و پس از مرمت و راه اندازی آن قصد احداث كارخانه آرد سازی و افزایش ظرفیت انبار گندم را در دستور كار خود دارد.

تبریز/ واحد مرکزی خبر/ اقتصادی

باران و تگرگ چند روز اخیر 126 میلیارد ریال خسارت به باغ ها و مزارع شهرستان کلیبر وارد کرد.

به مناسبت گرامیداشت مقام  پرستاران و ماما ها و پرسنل آزمایشگاه ، طی مراسمی با حضور امام جمعه شهرستان کلیبر ، نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان کلیبر ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلیبر، مدیریت وکادر پرستاری و درمانی بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان کلیبر از پرستاران و ماماهاو پرسنل آزمایشگاه شبکه بهداشت و درمان کلیبر با اهداء هدایائی تجلیل و قدردانی شد .
موضوعات مرتبط: خبری ,
برچسب‌ها: شهرستان کلیبر ,
آخرین مطالب