تبلیغات
- اخبار روز ،متون علمی و ادبی،دانلود،آموزش وبلاگ نویسی و .. - نخستین همایش پیاده روی خانوادگی در منطقه آزاد ارس در جلفا برگزار می شود.
ما ســــــــــــعی میكنیم بهترین هــــــــــــــــا را در این جـــــــــــا برایتــــــــان تــــــــدار ك ببینیم

-
-
تاریخ : پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391
نویسنده : araz

نخستین همایش پیاده روی خانوادگی در منطقه آزاد ارس در مسیر مرزی در کناره رود ارس 22 اردیبهشت سالجاری در جلفا برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر گفت: این همایش با هدف ترویج فرهنگ ورزش های همگانی و حرکات سالم ورزشی با حضور استاندار آذربایجان شرقی و کاپیتان خلبان شهبازی در مسیر جلفا به سمت پارک کوهستان ارس جمعه 22 اردیبهشت ماه ساعت 7 صبح برگزار می شود.
عادل نجف زاده افزود: در این همایش همچنین مردم و گردشگران منطقه آزاد ارس با اعلام حمایت از بیانیه خلبان شهبازی در محکومیت تحریم های غرب علیه کشورمان طوماری را امضا خواهند نمود.
وی اظهار داشت: در این همایش جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا می شود که بیش از 95 درصد جوایز از تولیدات شرکت های تولیدی فعال در منطقه بوده و در این همایش مشارکت خواهند داشت.
نجف زاده ادامه داد: کمک هزینه عمره و عتبات،لب تاپ،گوشی تلفن همراه، سرویس مبل ،سرویس خواب،میز غذاخوری،ترامبولین،کارت هدیه،لباس ورزشی و جوایز ارزنده دیگر از جمله این هدایا می باشند.

منبع : سایت منطقه آزاد ارس
موضوعات مرتبط: خبری ,
برچسب‌ها: منطقه آزاد ارس ,
آخرین مطالب