تبلیغات
- اخبار روز ،متون علمی و ادبی،دانلود،آموزش وبلاگ نویسی و .. - در انتخابات مجلس نهم ، با هرگونه ساختارشکنی و بی قانونی شدیدا برخورد خواهیم کرد
ما ســــــــــــعی میكنیم بهترین هــــــــــــــــا را در این جـــــــــــا برایتــــــــان تــــــــدار ك ببینیم

-
-
تاریخ : یکشنبه 30 بهمن 1390
نویسنده : araz

به نقل از وبلاگ مرند خبر

ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان مرند مصمم است بدون ملاحظه و تعارف با هرگونه ساختارشکنی و بی قانونی و تخلف شدیداً برخورد نماید و فرق نمی کند این تخلف از سوی کاندیدا باشد یا اطرافیان ایشان صورت گرفته باشد.

معصومی رئیس دادگستری شهرستان مرند در نشست خبری ضمن تبریک ایام ا... دهه فجر گفت : مردم فهیم و آگاه شهرستان مرند در طی این سه دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور حماسی خود در تمامی صحنه های سیاسی و اجتماعی وفاداری خود را به انقلاب و ولایت به اثبات رسانیده اند و انشاالله با حضور گسترده خود در انتخابات مجلس نهم دشمنان انقلاب اسلامی را بیش از پیش مایوس خواهند کرد.

وی در ادامه گفت : با توجه به اینکه در آستانه انتخابات مجلس نهم هستیم و قوه قضائیه به همراه سایر ارگانها و سازمانها در هر چه باشکوهتر شدن این انتخابات وظیفه ای بس سنگین بر عهده دارد و در این راستا طبق ماده 67 قانون انتخابات، تشکیلات قضایی مکلف شده است در حوزه انتخابیه مرند و جلفا در ارتباط با پیشگیری از وقوع جرم با هماهنگی هیئت اجرایی و ناظرین شورای محترم نگهبان وارد عمل شود.

در این راستا ریاست محترم قوه قضائیه بخشنامه ای صادر کرده اند، مبنی بر تشکیل ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی در هر شهرستان، که در حوزه انتخابیه مرند و جلفا نیز این ستاد به مرکزیت تبریز تشکیل یافته است.

معصومی در ادامه افزود : این ستاد متشکل از رئیس دادگستری، فرماندار، رئیس اداره اطلاعات، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده انتظامی شهرستان، مدیر آموزش و پرورش و تعدادی از کارکنان دادگستری می باشد که اولین جلسه این ستاد برگزار گردیده و در زمانهای مقتضی مصوبات خود را اجرا خواهد کرد.

هدف این ستاد اتخاذ تدابیر لازم در راستای پیشگیری از وقوع جرم می باشد فعالیت این ستاد از شروع ثبت نام کاندیداها شروع شده و تا پایان روز رای گیری ادامه خواهد داشت.

رئیس دادگستری مرند لازمه موفقیت این ستاد را همکاری همه جانبه مردم اعلام کرد و گفت : برحسب نیاز جلسات ستاد تشکیل خواهد شد و کلیه اعضا موظف هستند هرگونه تخلف را به ستاد گزارش نمایند و همکاری مردم می تواند ما را در برگزاری هر چه سالمتر این انتخابات یاری نماید.

مردم فهیم و آگاه شهرستان مرند می توانند هرگونه تخلفات انتخاباتی را به شماره تلفن 2227985 دفتر رئیس دادگستری و شماره تلفن 2242120 دفتر دادستان اطلاع دهند و همچنین شماره تلفنهای 110 و 113 نیز آماده دریافت اطلاعات مردمی در ارتباط با تخلفات انتخاباتی هستند.

در صورت داشتن مستندات مبنی تخلفات انتخاباتی مردم می توانند با مراجعه به دفتر رئیس دادگستری و دادستان، مستندات خود را حضورا تحویل دهند.

در این راستا شعبه های ویژه در دادگستری و دادسرای مرند وجود دارد که این شعب در کمترین زمان ممکن به شکایات و تخلفات انتخاباتی رسیدگی خواهند کرد.

معصومی در ادامه سخنان خود ضمن دعوت کاندیداهای مجلس نهم به رعایت قانون و حق و حقوق مردم گفت : کاندیداهای محترم مجلس نباید ناقض قانون باشند و چنین افرادی مورد قبول مردم فهیم و آگاه شهرستان مرند نخواهند بود و مردم به این امر آگاهی دارند که کاندیداهایی که خود ناقض قانون هستند و از قانون تبعیت نمی کنند و حق و حقوق مردم را پایمال می کنند چگونه خواهند توانست در مرکز قانون گذاری کشور حضور یافته و از حق مردم دفاع نمایند.

در این ارتباط ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان مرند مصمم است بدون ملاحظه و تعارف با هرگونه ساختارشکنی و بی قانونی و تخلف شدیداً برخورد نماید و فرق نمی کند این تخلف از سوی کاندیدا باشد یا اطرافیان ایشان ...

رئیس دادگستری شهرستان مرند در پایان گفت : ما از مردم انتظار داریم در راستای برگزاری انتخابات سالم و ترویج فرهنگ انتخابات سالم با این ستاد همکاری نمایند و در صورت ارائه گزارش مستند این ستاد سریعاً تشکیل جلسه داده و با هرگونه تخلف و بی نظمی شدیداً برخورد خواهد کرد.
موضوعات مرتبط: انتخابات 1390 مجلس شورای اسلامی در مرند - جلفا ,
برچسب‌ها: انتخابات مرند جلفا ,
لینک های مرتبط: مرند خبر ,
آخرین مطالب