تبلیغات
- اخبار روز ،متون علمی و ادبی،دانلود،آموزش وبلاگ نویسی و .. - صدور کارت هوشمند "ارس وند" برای شهروندان منطقه آزاد ارس
ما ســــــــــــعی میكنیم بهترین هــــــــــــــــا را در این جـــــــــــا برایتــــــــان تــــــــدار ك ببینیم

-
-
تاریخ : پنجشنبه 29 دی 1390
نویسنده : araz
کارت هوشمند شهروندی با عنوان کارت "ارس وند" در راستای شناسایی شهروندان منطقه آزاد ارس و ایجاد تسهیلات ویژه برای اهالی منطقه تا پایان سال جاری صادر می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس سرپرست منطقه آزاد ارس با اعلام این خبر افزود: این طرح در راستای شناسایی و سهولت ارائه خدمات به شهروندان منطقه انجام می شود و در حال حاضر مراحل قانونی را طی کرده و زمان شروع ثبت نام بزودی توسط کمیته مربوطه اعلام می شود.
صادق نجفی ادامه داد: صدور این کارت مقدمه و تمرین مناسبی برای استقرار خدمات الکترونیک برای شهروندان و سرمایه گذاران و صنوف این منطقه است.
وی با اشاره به اینکه این کارت با همکاری یکی از بانک های فعال در منطقه آزاد ارس عرضه می شود اظهار داشت: این كارت توسط سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس برای تمامی شهروندان ار...س صادر می‌شود و در واقع نوعی كارت هویت و پرداخت مالی است كه می‌توان از دستگاه‌های خودپرداز بانك‌ها و موسسات و وب كیوسك‌ها استفاده كرد.
عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد ارس گفت: این كارت نظیر كارت ملی است كه كاربردهای بانكی، هویتی و غیره بر روی آن ذخیره می‌شود و در واقع از طریق این كارت تمامی اطلاعات یك شهروند مستقر در محدوده منطقه قابل دریافت است.
وی گفت: با راه اندازی رسمی محدوده 20 هزار هکتاری بخش جلفای منطقه آزاد ارس که در حال اتمام مراحل استقرار نیرو و تجهیزات است شناسایی شهروندان ارس جهت ارائه خدمات ویژه از ضرورت بیشتری برخوردار است.
وی در رابطه با طریقه اخذ کارت گفت: شهروندان منطقه آزاد ارس که شامل تمامی اقشار جمعیتی مستقر در این محدوده هستند جهت ثبت نام برای دریافت این کارت هوشمند بصورت مجازی و از طریق سایت سازمان اقدام خواهند نمود.
منبع: وب سایت سازمان منطقه آزاد ارس
www.arasfz.ir


موضوعات مرتبط: خبری ,
برچسب‌ها: منطقه آزاد ارس ,
آخرین مطالب