- اخبار روز ،متون علمی و ادبی،دانلود،آموزش وبلاگ نویسی و .. - 11 سایت برای دانلود رایگان كتاب‌ها و منابع فارسی
ما ســــــــــــعی میكنیم بهترین هــــــــــــــــا را در این جـــــــــــا برایتــــــــان تــــــــدار ك ببینیم

-
-
اگر اهل كتاب خواندن هستید و اگر بیشتر وقتتان را پای كامپیوتر می‌گذرانید، احتمالاً تا حد زیادی از سیستم كاغذی جدا شده‌اید و بیشتر مطالعه خود را پای كامپیوتر و با استفاده از فرمت‌های مختلف ایبوك انجام می‌دهید. موارد دیگری هم پیش می‌آید كه دنبال منابع فارسی از قبیل مقالات، جزوه‌ها، آموزش‌ها، دستورالعمل‌ها و مانند آن هستید.

البته یكی از روش‌هایی كه برای یافتن این منابع وجود دارد، جستجو كردن با استفاده از موتورهای جستجوست. اما راه دیگری كه وجود دارد، مراجعه به سایت‌هایی است كه این كتاب‌ها را در یك جا جمع‌آوری كرده و طبقه‌بندی و قابل جستجو می‌كنند.

امروز می‌خواهیم 11 سایت برتر برای دانلود رایگان كتاب‌ها و منابع فارسی را معرفی كنیم كه با كاوش در آنها می‌توانید منابع فارسی خوبی برای مطالعه پیدا كنید. همه‌ی این سایت‌ها دارای طبقه‌بندی موضوعی بوده و برخی قابلیت جستجو در متن یا عنوان منابع را نیز دارند. البته سایت‌های مشابه دیگری هم در این زمینه وجود داشتند اما من سایت‌هایی را برای شما انتخاب كرده‌ام كه كمتر جنبه تبلیغاتی یا فروش داشته، ظاهر مناسبی داشته، طبقه‌بندی خوبی انجام داده باشند و منابع نسبتاً زیادی را هم جمع‌آوری كرده باشند.

ضمناً عناوینی كه در فهرست بالا برای سایت‌ها بكار گرفته شده‌اند، تیتر استفاده‌شده در صفحه اول سایت‌های مربوطه یا لوگوی آنها می‌باشد و توسط من انتخاب نشده است.

پس‌نوشت:

اگر فكر می‌كنید سایت‌های دیگری هم وجود دارند كه باید به فهرست بالا اضافه شوند لطفاً در دیدگاه‌ها عنوان نمایید.

منبع هر روز یك مطلب

آخرین مطالب
   
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic